featured

Adıyaman ekran değişimi hizmetleri ile hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, siz müşterileri için deneyimli ve uzman ekibi ile ekran değişimlerinde profesyonel çözümler sunar. Ayrıca değişim sırasında uzman kadrosunun yanı sıra her zaman son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verir. Bunların yanı sıra orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar ve bu konuda sizlere en kaliteli hizmeti vermeye çalışır. Teknik servisimizde orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılan değişimler sonrasında telefonlarınızda ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve dokunmatik hassasiyeti de tamamen eski haline geri döner ve telefonlarınızı önceki gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Adıyaman ekran değişimi olarak firmamız, aynı zamanda kargo gönderim hizmetiyle de ekran değişimi yapar. Teknik servisimize gelme imkanınız olmadığı durumlarda kargo ile telefonlarınızı bize gönderebilir ve kısa süre içerisinde yapılan ekran değişimi sonrasında tekrar kargo yolu ile telefonlarınızı teslim alabilirsiniz. Ayrıca firmamız siz müşterileri için kargo ücretlerini çift taraflı olarak kendisi öder ve sizlere bu konuda maliyet çıkarmaz. Diğer yandan firmamızda ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Sizler de garantili ekran değişimi Adıyaman hizmetlerimizden en az 6 ay süre ile parça ve işçilik garantili olarak yararlanabilirsiniz. Garanti kapsamında verilen ekran değişimi hizmetleri sayesinde sizler de ekranlarınızda benzer problemler yaşamanız halinde tekrar servisimize uğrayabilir ve ücretsiz destek çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Adıyaman

iPhone telefonların ekran değişimlerinde kaliteli ve profesyonel bir işçilik ortaya koyan firmamız, sizlere sektör genelinde en uygun fiyat aralıkları ile yardımcı olur. Sizler de ekran değişimi Adıyaman ile hızlı ve güvenilir çözümlerin tam ortasında yer alabilir ve ekranlarınızda meydana gelen kırık, çatlak ve çizik gibi problemler için kaliteli bir değişim hizmeti alabilirsiniz.

Firmamız siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın iPhone ekranlar ile hizmet verir. Orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılan değişimlerin ardından telefon ekranlarınızda;

 • Dokunmatik hassasiyeti
 • Dokunmatik hızı
 • Ekran parlaklığı

gibi özelliklerin tümü ilk gün ki performansına geri döner ve sizlere sorunsuz bir kullanım sunar. Bu şekilde ilerleyen zamanlarda da ekranlarınızda herhangi bir sorunla karşılaşmanızın önüne geçilmiş olur.

Samsung Ekran Değişimi Adıyaman

Samsung akıllı telefon ekranlarında meydana gelen ekran dokunmatiği arızası, çizik, kırık ya da çatlak gibi durumlarda kaliteli çözümlerin en doğru adresi olan servisimiz,  siz müşterileri için garanti kapsamında hizmetler sunar. Adıyaman garantili ekran değişimi hizmetlerimiz sayesinde ile sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Diğer yandan Samsung telefonların ekran değişimleri sonrasında cihazınızda yer alan bilgileriniz asla silinmez ya da zarar görmez. Ayrıca değişim sonrasında telefon ekranlarınız çeşitli testlere tabi tutulur ve yeni ekranda bir sorun gözükmemesi halinde sizlerin de onayı alındıktan sonra telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Adıyaman

Servisimizde Xiaomi telefonların ekranlarında ortaya çıkan sorunlar için de ekran değişimi hizmetleri verilmektedir. Sizler de telefon ekranlarınızda oluşan kırılma, çatlama, çizilme ya da dokunmatik panel arızaları için bizimle iletişime geçebilir ve konusunda uzman ekibimizin sizlere sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Ekran değişimlerinde hızlı ve profesyonel çözümler sunan firmamız sayesinde yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir sürede değişim hizmetleri almanız mümkündür. Ayrıca servisimiz ekran değişimlerinde ön cam değişimi yerine daima panelli ekran değişimleri ile sizlere yardımcı olur. Bu sayede ilerleyen zamanlarda sarı leke ve beyaz nokta gibi sorunlarla karşılaşmanız önlenmiş olur.

Huawei Ekran Değişimi Adıyaman

Huawei akıllı telefonların ekran değişimleri için de sizlere kaliteden ödün vermeden hizmet veren teknik servisimiz, değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgilerin silinmesine hiçbir şekilde izin vermez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda sadece görüntü birimi üzerinde işlem yapar ve telefonlarınızın diğer aksamlarına zarar gelmesini önler.

Diğer yandan firmamız ekran değişimlerinde siz müşterileri için garantili hizmetler sunar. Adıyaman garantili ekran değişimi hizmetlerimiz ile sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak değişim hizmetlerine dahil olabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrası ekranlarınızda yaşadığınız benzer sorunlar için de tekrar bize gelebilir ve ücretsiz destek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. 2 sene önce

  Adiyaman kahta dan kargo ile iphone 7 plus ekran değişimi ve ses sorunu için gönderdim karşı ödemeli olarak yolladim telefon ellrine gecer gecemez bizi arayip canli olarak bütün işlemleri bize göster diler emeği geçen herkese teşekkürler

  • 2 sene önce

   Merhaba Cemal Bey,

   Adıyamandan iphone 7 plus ekran değişimi başarılı bir şekilde gerçekleştirilip ses sorunu arızası giderilmiştir. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir