1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Adana Ekran Değişimi

Adana Ekran Değişimi
+ - 0

Adana ekran değişimi teknik servisimiz bünyesinde alanında uzman ve deneyimli çalışanlar eşliğinde yapılır. Ekran değişimi sırasında her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanılır ve bunun yanında orijinale en yakın ekranlar ile hizmet verilir. Orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılan ekran değişimleri sonrasında ekranlarınızda parlaklık, dokunmatik hızı ve hassasiyeti açısından hiçbir performans düşüklüğü yaşanmaz. Bunların yanı sıra ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Servisimiz Adana garantili ekran değişimi hizmetleri kapsamında sizlere en az 6 ay kadar parça ve işçilik garantisi altında değişim hizmetleri sunar. Böylece değişim sonrası ekranlarınızda yaşadığınız kullanıcı kaynaklı olmayan sorunlar için tekrar firmamızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Adana ekran değişimi hizmetleri ile telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için dilerseniz servisimize kadar gelebilir, dilerseniz de telefonlarınızı kargo yoluyla bizlere gönderebilirsiniz. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızın kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır ve ekran değişimi dışında sizlere ek maliyet çıkarılmaz. Ayrıca servisimiz bünyesinde ekran değişimleri;

  • Sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Ayrıca özel kameralar ile izlenen teknik servis odaklarında değişim hizmetleri sunulur.
  • Servisimiz bünyesinde tüm işlemler her zaman sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Bu şekilde akılda soru işaret kalabilecek hiçbir duruma izin verilmez. Böylece sizler de ekran değişiminin her safhasında tamamen güvenli bir hizmet almış olursunuz.

iPhone Ekran Değişimi Adana

iPhone ekran değişimi Adana olarak sizlere telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için kaliteli ve hızlı çözümler sunuyoruz. Sizler de iPhone telefonlarınızda ekran değişimi için bizi tercih edebilir ve garanti kapsamında sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Teknik servisimiz garantili ekran değişimi adana hizmetleri ile siz müşterileri için en az 6 ay garantili hizmetler sunar.

iPhone ekran değişiminde orijinale en yakın ekranlar ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında işlem yapar. Ekran değişimlerinde yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir. Ayrıca ekran değişimi yapılmasının ardından yeni ekran çeşitli testlerden geçirilir ve bunun ardından teslimat yapılır.

Samsung Ekran Değişimi Adana

Samsung akıllı telefonlarda meydana gelen ekran sorunları için profesyonel çözümler sunan teknik servisimiz, aynı zamanda konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile sizlere yardımcı olur. Firmamızda hiçbir zaman için sadece ön cam değişimi yapılmaz. Bunun yerine ilerleyen zamanlarda sarı leke ya da beyaz nokta gibi ekran sorunları yaşanmaması için panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir.

Samsung ekran değişimi Adana hizmetlerimiz sayesinde telefon ekranlarında meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiğinin arızalanması gibi problemleri ortadan kaldırmak mümkündür. Bunların yanı sıra servisimiz sektör genelinde en ucuz ekran değişimlerini yapan firmalar arasında yer alır. Siz de hem uygun fiyatlarda hem de kaliteden ödün verilmeden bir hizmet almak için ekran değişimi konusunda bizi tercih edebilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Adana

Xiaomi telefonların ekran sorunları için de uzman ekibi ile çalışmalar yapan firmamız, orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim hizmetleri sunar. Bunun yanında firmamızda Xiaomi telefonların ekran değişimleri ortalama 45 ila 60 dakika arasında değiştirilir. Ancak servisimizde yoğunluk olması halinde bu süreç biraz daha uzayabilir.

Xiaomi ekran değişimi hizmetlerini garanti kapsamında yapan firmamız, sizlere parça ve işçilik garantili hizmetler sunar. Adana garantili ekran değişimi hizmetleri kapsamında servisimiz en az 6 ay kadar garantili hizmetler verir ve bu şekilde sizleri güvence altına alır. Ekran değişimi sonrasında yaşadığınız benzer sorunlar için tekrar firmamıza gelebilir ve ücretsiz destek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Adana

Huawei ekran değişimi Adana olarak sizler de bir an önce bizimle iletişime geçin ve Huawei telefonlarınızın ekranlarında ortaya çıkan sorunları uzman ekibimiz ile çözüme ulaştıralım. Servisimizde ekran değişimleri daima orijinale en yakın Huawei ekranlar ile yapılır ve bu şekilde telefon ekranlarınız dokunmatik hızı ve hassasiyeti açısından eski performansına kavuşur.

Diğer yandan Huawei telefonlarınızda ekran değişimi yapılmasının ardından bilgileriniz asla zarar görmez ya da silinmez. Değişim sonrası yeni takılan ekranlarınız bir dizi teste tabi tutulur ve bunun ardından sizlerin de onayı alınarak teslimat gerçekleştirilir. Sizlerin onayı alınmadan hiçbir zaman için teslimat sürecine geçilmez.

Yorum Yap