1. Ana Sayfa
  2. Genel

Adalar Ekran Değişimi

Adalar Ekran Değişimi
+ - 0

Adalar ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçebilir ve alanında uzman ekibimiz ile hızlı çözümler elde edebilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilen değişimler sonrasında ise telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri daima orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi kapsamında gerçekleştirilir.
  • Bunun yanında değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Diğer yandan değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Adalar ekran değişimi sayesinde telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu şekilde ekran sorunlarınızı giderebilirsiniz. Kargo aracılığı ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız en kısa sürede ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise bizzat firmamız tarafından ödenir. Bunun yanında teknik servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de Adalar garantili ekran değişimi sayesinde telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Ayrıca servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Adalar

iPhone ekran değişimi ihtiyaçlarınız için bizi tercih edebilir ve konusunda uzman ekibimiz ile hızlı ve kaliteli çözümlere ulaşabilirsiniz. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yapılır. Ayrıca ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.

Ekran değişimi yapılırken telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur. Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızdaki fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Değişim sonrasında ise gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Adalar

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve servisimizde orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim hizmeti alabilirsiniz. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ve tüm değişim hizmetleri sizlerin gözü önünde olur.

Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri garantili olarak sizlere sunulur. Adalar garantili ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Bunun yanında servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Adalar

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için her zaman alanında uzman ve deneyimli ekibi ile hizmet veren firmamız, hızlı ve kaliteli çözümler ortaya koyar. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar ve değişimler sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanır. Ekran değişimi sırasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Bunun yanında değişim esnasında ise telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Telefon servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Değişimin hemen ardından ise gerekli kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Bunun yanında servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede ekranlarınızda daha sonradan beyaz nokta ya da sarı leke gibi sorunlar meydana gelmez.

Huawei Ekran Değişimi Adalar

Huawei garantili ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümler ortaya koyan firmamız, garanti kapsamında değişimler yapar. Sizler de telefon ekranlarınızda oluşan tüm problemleri garantili ekran değişimi Adalar ile kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Bunun yanında servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Siz müşterileri için orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapan firmamız, aynı zamanda kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunar. Sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalardan biridir. Alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile kaliteli çözümlere ulaşmak için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve hızlı çözümlerimizden bir an önce yaralanın.

Yorum Yap