1. Ana Sayfa
  2. Blog

iPhone AA Kalite Ekran Nedir?

iPhone AA Kalite Ekran Nedir?
+ - 3

AA Kalite iPhone Ekran Değişimi Kadıköy

Akıllı telefonlar çağımızda artık bir lüksten ziyade bir ihtiyaç halini almıştır. Çünkü hayatımızın bir çok alanını kolaylaştıran bir role sahiptir. Bu yüzden akıllı telefonlarımızı Kadıköy’de akıllı cep telefonu ekran değişimi ve teknik bir problemi olduğunda tamir ihtiyacını karşılamak elzem bir hal alıyor.

Akıllı cihazlarımızda en çok yaşadığımız problem ekranının kırılması ya da çizilmesidir. Ne yazıkki dokunmatik ekran olmasının verdiği hassasiyetle kırılması ya da çizilmesi kolaylaşıyor.

iPhone Ekran Değişimi ve Tamir Kadıköy Servisi

Telefonlarınızın ekranını değiştirmek istediğinizde ise güvenilir bir firma bulmak oldukça zor oluyor. Telefonunuzu emanet ettiğiniz firmanın güvenilir olması telefonunuzun ve cebinizin akıbeti açısından önemlidir.

Bu anlamda servisimiz Kadıköy Cep Dünyası olarak 15 yıllık profesyonel kadromuzla, yıllara dayanan bir birikim ve güven ile yolumuza devam ediyoruz. Google haritalar üzerinde 1000’in üzerinde yorum alan belki de tek teknik servisiz. Bu açıdan bizi ercih etmek isteyen okurlarımıza Google Haritalar’da hakkımızda yazılan yorumları okumanızı mutlaka öneriririz.

Ekran değişimi gerçekleştirirken, telefonunuzun modeline göre ya orjinal üretim bir ekranla ya da AA kalite bir başka ekranla değiştirerek telefonunuzu sağlıklı bir şekilde kullanmaya devam edeceksiniz.

Peki AA Kalite ekran nedir?

AA Kalite ekran ibaresini sitemiz üzerindeki bir çok üründe farkedeceksinizdir.AA Kalite ibaresini, telefonunuzun kendi markasının üretimi olmayan yani orjinal olmayan, yan sanayi üretim olan başka bir ekranı kastediyoruz.

Fakat yan sanayi üretim dediğimizde bir çok farklı kalitedeki ekranı bizbet bu kümeye dahil edebileceğimizden kaynaklı, Kadıköy Cep Dünyası olarak bildiğimiz, tanıdığımız ve güvendiğimiz yan sanayi üretimleri AA Kalite olarak tercih edip, müşterimize öneriyoruz. Üstelik ürünümüze ve tercihimize güvendiğimizden AA Kalite olarak tanımladığımız ekrana 6 ay garanti de firmamız tarafından veriyoruz.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. Öğrenci indirimi için öğrenci kartı göstermemiz gerekiyor mu?

  2. Merkezi konumda hemde tüm cihazları göz önüde yapıyorlar ulaşım kolay

  3. İşlemler garantili ve ekran koruyucu hediyeli bir şekilde oluyor. Youtube videolarında görüp geldim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.